| Kamp: |
ØHIL-Lyn 2-5 (1-3)
|
|
| Nivå: |
Seriekamp, 1. divisjon J95, 11-er serie
|
|
| Dato: |
2. september |
| Arena: |
Jarmyra kunstgress |
Tilskuere:
|
15 |
| Lagleder(e): |
Terje |
| Mål (assist): |
0-1 15 min
0-2 26 min
0-3 31 min
1-3 37 min Sigrid (Ingunn/Lula)
2-3 44 min Lula (Ingunn)
2-4 48 min
2-5 80+1 min |
| Laget: |
Dina
Lene, Celine F, Marie, Hedvig
Mathilde, Katja, Selma (C), Sigrid
Eline, Lula |
| Innbytter: |
Camilla, Ingunn og Karianne |
| Referent: |
Terje
Dagfinn/Per Øystein (foto) |
Det ble et nytt tap for 11-er laget. Denne gang mot Lyn. Rent spillemessig var det en forholdsvis jevn kamp, men Lyn var det laget med mest agressivitet og vant til slutt fortjent. Ikke minst hadde de Maren på laget som scoret fire av målene.
Vi scoret to fine mål, og hadde gode muligheter for å score flere. Det positive fra kampen er at vi har mye bra angrepsspill, gjerne satt i gang fra keeper og forsvar. Vi har trent på å holde ballen mer i laget og det ser vi resultater av på kamper. Dette er bra!
Det som ikke er bra er vårt kollektive forsvarsspill. Her har vi MYE å rette opp. Vi markerer for dårlig, vi presser ikke ballfører nok, og vi trekker oss fra taklinger. Dette gjelder over hele banen - angrep, midtbane og forsvar. Dette må terpes fremover!
Dina står en bra kamp i mål og er sjanseløs på målene. Er flink til å sette i gang spillet.
Hedvig jobber meget godt på venstrebacken, løper mye og kommer også fremover i angrep.
Eline står på hele matchen og er et forbilde for andre når det gjelder innsats.
Dagens øyeblikk: Skuddfinta til Lula før målet til Sigrid :-)



